Darmowa dostawa

przy zakupach za min. 400 zł

Zwrot zamówienia

w czasie 14 dni od zakupu

Bezpieczne płatności

przy pomocy PayNow

Szybka obsługa

przez social media

Większość strojów medycznych produkowana jest z mieszanek dwóch lub kilku rodzajów włókien. Najbardziej typową mieszaniną jest połączenie bawełny i poliestru. Zawartość poszczególnych składników może być różna. W tym zestawieniu poliester jest świetnym uzupełnieniem bawełny. Sprawia, że materiał jest bardzo wygodny, a uniformy z niego uszyte nosi się bardzo dobrze. Jednym z najczęstszych rozwiązań, które gwarantuje trwałość strojów medycznych, jest połączenie bawełny z poliestrem. Bawełna, dzięki właściwościom higroskopijnym, dobrze wchłania wilgoć, dzięki czemu spodnie nadają się do noszenia także w trakcie cieplejszych dni. Domieszka poliestru sprawia, że materiał nie będzie się gniótł, a spodnie nie skurczą się w praniu. Praca lekarza, pielęgniarki, fizjoterapeuty jest bardzo ciężka i stresująca. Dlatego też ich ubrania muszą być bardzo komfortowe i gotowe na wielogodzinne dyżury. Tkaniny, z których tworzymy stroje medyczne są wytrzymałe, specjalistyczne i wysokiej jakości. Najważniejszym czynnikiem

Materiał na odzież medyczną

Każdy oczekuje, aby zakupiona odzież służyła jak najdłużej  zachowując cały czas swoje właściwości. Oferowane przez nas scrubs mają charakteryzują się wysoką jakością i trwałością. Do tego są łatwe w pielęgnacji, po praniu nadal mają ładne kolory i kształt. Materiały użyte w fartuchach są miękkie i elastyczne. Nie wymagają prasowania.

Odzież medyczna Medesign w swoim składzie ma tkaniny takie jak: spandex (Jest to lekkie, elastyczne włókno syntetyczne, bardzo trwałe oraz wytrzymałe na rozerwanie. Materiał, z niego wykonany jest odporny na kurczenie, rozciąganie oraz ścieranie), bawełnę medyczną (Dopasowuje się do ciała oraz umożliwia swobodny przepływ powietrza), nylon (Charakteryzuje się miękkością, chłonnością oraz jest  wytrzymały na rozciąganie włóknem).

Wygodna, elastyczna, przewiewna tkanina. Świetnie układa się na ciele i nie ogranicza ruchów. Materiał jest szybkoschnący i łatwo się prasuje.

Zarówno Panie, jak i Panowie znajdą w naszej ofercie odzież medyczną, która spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagającego klienta.

Zapisz się na listę oczekujących Poinformujemy Cię od razu, gdy produkt będzie dostępny!