Darmowa dostawa

przy zakupach za min. 400 zł

Zwrot zamówienia

w czasie 14 dni od zakupu

Bezpieczne płatności

przy pomocy PayNow

Szybka obsługa

przez social media

Bezpieczeństwo zakupów

Dokładamy wszelkich starań, żeby zakupy dokonywane w naszym sklepie były bezpieczne.

GWARANCJA ORYGINALNOŚCI I WYSOKIEJ JAKOŚCI PRUDUKTÓW

Medesign gwarantuje Państwu najwyższą jakość wykonania produktów oraz użytych materiałów. Projektujemy i szyjemy dla Państwa w Polsce współpracując z polskimi dostawcami.

SZYFROWANE, BEZPIECZNE ZAKUPY

Formularz składania zamówienia w sklepie Medesign przesyłany jest za pomocą szyfrowanego połączenia, zabezpieczonego certyfikatem SSL.

BEZPIECZEŃSTWO PŁATNOŚCI

W celu zapewnienia naszym Klientom najwyższej jakości obsługi zamówień, płatności realizowane w naszym sklepie obsługiwane są przez bramkę płatności PayNow dostarczaną przez mBank S.A., która zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa. Wszystkie informacje wykorzystywane w procesie realizacji płatności szyfrowane są także w oparciu o technologię SSL.

BEZPIECZEŃSTWO WYSYŁKI

Wysyłane przez nas zamówienia są pakowane w taki sposób, aby zapewnić dotarły do Państwa w nienaruszonym stanie. Współpracujemy w tym zakresie z liderem rynku – polską firmą InPost. 

GWARANCJA SATYSFAKCJI

Zgodnie z ustawą o ochronie praw konsumentów konsument ma prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyn w ramach odstąpienia od umowy, wg ogólnych zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość. Szczegóły w zakładce Zwroty.

Zapisz się na listę oczekujących Poinformujemy Cię od razu, gdy produkt będzie dostępny!