Darmowa dostawa

przy zakupach za min. 400 zł

Zwrot zamówienia

w czasie 14 dni od zakupu

Bezpieczne płatności

przy pomocy PayNow

Szybka obsługa

przez social media

Jaka powinna być odzież weterynaryjna?

W  zawodzie weterynarza ważny jest estetyczny wygląd i komfort użytkowania. Często trzeba podnosić zwierzaki, nachylać się do nich, kucać, a więc swoboda ruchów nie może być ograniczona. 

Ubranie weterynaryjne jest uszyte z bardzo dobrego gatunkowo materiału, z dodatkiem bawełny i poliestru, gdyż mają one wiele zalet, które przełożą się na jakość wykonanego produktu. Bawełna dobrze odprowadza wilgoć na zewnątrz, zapewniając odpowiednią wentylację. Dodatkowo w chłodniejsze dni doskonale nas ogrzeje. Poliester w składzie zapewnia łatwość w czyszczeniu, gdyż zabrudzenia lepiej się dopiorą, a zagniecenia szybko będzie można wyprasować. Dodatkowo sierść nie wbija się w odzież i łatwo ją usunąć.

Odzież weterynaryjna powinna być odpowiednio dobrana zarówno pod względem rozmiaru, jak i jakości materiału. Na pewno lepszym wyborem będzie jaśniejszy kolor odzieży, gdyż będzie mniej widoczna.

Bluza weterynaryjna może być w jednym kolorze lub we wzorki. W sumie wszystko zależy od upodobań danej osoby. Należy jednak dodać, iż odzież we wzorki będzie miłym aspektem i stworzy życzliwą atmosferę zarówno dla właściciela zwierzęcia, jak i samego lekarza. 

Bluza medyczna, która jest wygodna i praktyczna w użytkowaniu.

Męskie bluzy medyczne dostępne w Medesign świetnie sprawdzą się w pracy w lecznicy dla zwierząt. Wzór jest nowoczesny, sympatyczny i niepowtarzalny. Wyróżniamy dwa modele bluzy Milano i Palermo, które różnią się od siebie kolorem i dodatkami. Z racji wykonywanego zawodu lekarz weterynarz powinien nosić odpowiedni strój, który spełni dwie podstawowe funkcje: ochronną  i reprezentacyjną. Funkcja ochronna ma przede wszystkim na celu ochronę prywatnej odzieży specjalisty przed zabrudzeniem oraz gwarantują bezpieczeństwo przed przenoszeniem szkodliwych drobnoustrojów z lecznicy do domu. Podobnie wygląda sytuacja ze zwierzętami – ubiór weterynarza w strój medyczny zapewnia im ochronę przed bakteriami i wirusami przenoszonymi z domu do lecznicy i zapobiega dalszemu postępowi choroby. 

Jak dobrać odpowiedni fartuch weterynaryjny?

Fartuchy weterynaryjne z wysokiej jakości materiałów

Odzież weterynaryjna musi być nie tylko stylowa, ale przede wszystkim łatwa w pielęgnacji i praktyczna. Fartuchy weterynaryjne są wykonane z trwałych materiałów, które pomimo prań nie tracą swoich barw. Ich głównym składnikiem jest bawełna oraz dodatkowa mieszanka włókien, która poprawia ich elastyczność. 

Wzbudzaj zaufanie

Poprzez swój strój specjalista budzi zaufanie wśród zwierząt i ich opiekunów, emanuje wiedzą i doświadczeniem oraz szacunkiem do zwierząt. Odzież weterynaryjna, która spełnia dwie powyższe funkcje, znajduje się w ofercie naszego sklepu Medesign. Szeroki asortyment oraz rozmiary pozwalają na swobodny wybór i dobór odpowiedniego stroju.

Zapisz się na listę oczekujących Poinformujemy Cię od razu, gdy produkt będzie dostępny!