Darmowa dostawa

przy zakupach za min. 400 zł

Zwrot zamówienia

w czasie 14 dni od zakupu

Bezpieczne płatności

przy pomocy PayNow

Szybka obsługa

przez social media

Kategorie sklepu

  Rozmiar

  Bluzy medyczne męskie

  Wyświetlanie wszystkich wyników: 20

  Uniform medyczny męski to dwuczęściowy strój, który składa się z koszulki z krótkim rękawkiem i długich spodni męskich. Obie części garderoby mają ten sam kolor. Strój taki jest obowiązkowy na oddziałach szpitalnych, noszą go też w zdecydowanej większości przypadków pracownicy w przychodniach i gabinetach zabiegowych czy gabinetach fizjoterapeutycznych.

  Bluza medyczna męska – jaka powinna być?

  Odpowiednia bluza dla lekarza i każdego innego pracownika ochrony zdrowia powinna być przede wszystkim wykonana z wytrzymałego materiału. Musi on być trwały i odporny na działanie środków chemicznych używanych w szpitalach i podczas prania, plamy oraz zanieczyszczenia. Obowiązkowo musi być uszyty z materiałów oddychających, które pozwolą odprowadzać wilgoć na zewnątrz. Aby tkanina miała takie właściwości, musi być wykonana z odpowiednich włókien.

  Oczywiście bluza medyczna musi być również wygodna, a rozmiar musi dobrze dopasowany do sylwetki i wzrostu.

  Praca medyka często wiąże się z koniecznością szybkiego i zdecydowanego działania. Dlatego strój pracownika ochrony zdrowia powinien być w miarę luźny, by nic nie krępowało jego ruchów.

  Funkcjonalne i wygodne męskie bluzy medyczne

  Uniform medyczny określa się też współcześnie jako „scrubsy’’ – nazwa ta pochodzi z języka angielskiego. Oznacza wygodny, ochronny strój medyczny. Bluzy medyczne noszone są przez pracowników zwykle jako wierzchnia warstwa, wkładana na odzież prywatną. Pełnią funkcje ochronne – zabezpieczają przed zniszczeniem ubrania, które w tej pracy są wyjątkowo narażone na zabrudzenia. Chronią też przed drobnoustrojami takimi jak bakterie i wirusy.

  Bluzy medyczne męskie w Medesign

  W Medesign znajdziesz bluzy medyczne dla mężczyzn w rozmiarach od XS aż po XL. Dostępne kolory to biele, beże, odcienie niebieskiego.

  Produkujemy odzież idealną dla lekarzy, pielęgniarzy, ratowników medycznych, opiekunów medycznych, rehabilitantów. Oferujemy nie tylko bluzy, ale również spodnie – możesz więc u nas skompletować, jak i cały zestaw tworzący scrubsy medyczne męskie.

  Zapisz się na listę oczekujących Poinformujemy Cię od razu, gdy produkt będzie dostępny!