Słowo „scrubs” określa odzież medyczną. Potocznie zwane części garderoby, które podczas pracy noszą chirurdzy, pielęgniarki, lekarze, studenci, weterynarze oraz specjaliści z branży Beauty. Komplety takiej odzieży zwykle składają się z elementów jak bluza, spodnie, nakrycie głowy oraz obuwie. 

Scrubsy medyczne

Scrubsy medyczne są wygodne, wykonane z przewiewnej tkaniny, która nie jest obcisła i nie utrudnia ruchów podczas pracy. Doskonale układa się na ciele, natomiast materiał jest szybkoschnący i łatwo się prasuje. Świetnie sprawdza się jako odzież przy pracy z pacjentem. W gabinetach prywatnych, szpitalach, klinikach medycyny estetycznej, gabinetach kosmetycznych. Również jest często kupowana przez weterynarzy.

Scrubs dla kobiet

Scrubs dla kobiet – mundurki już nie muszą być nudne kolorystycznie oraz niewygodne. Chcemy przełamać stereotypy nudnego lekarza. Przyjazne otoczenie pracy, kolor odgrywają też istotną rolę w samopoczuciu podczas dyżuru. Damskie uniformy medyczne wyróżniają się nie tylko wysoką jakością, ale również są bardzo stylowe. Właśnie połączenie funkcjonalności, komfortu i ciekawego designu stanowi podstawę  naszych ubrań. Komplety, które można znaleźć w naszej ofercie są oddychające, nieprześwitujące i miękkie. Niebanalne kroje zachwycą nawet najbardziej wymagającą kobietę, a delikatne kolory cieszą oko – błękit, zmysłowy granat, pudrowy róż oraz soczysta fuksja to must have w 2023 r.

U nas znajdziesz, to czego potrzebujesz!

Kolorowe scrubs umożliwiają wyrażenie samej siebie i sprawiają, że ubranie medyczne wcale nie musi być  nieciekawe. Bluzy we wzory zmniejszają dystans pomiędzy lekarzem i pacjentem.

Ubrania dla pielęgniarek i damskiego personelu medycznego 

Występują w kilku ciekawych wzorach: lawa, pawie, ptaszki i pudrowy róż. Dzięki temu jeszcze łatwiej można dopasować ubranie do własnych potrzeb. Kieszonki znajdujące się w damskich spodniach i bluzie pozwolą zabrać najpotrzebniejsze przedmioty i mieć je zawsze przy sobie, gdy zajdzie potrzeba skorzystania z nich.

Warto także powiedzieć o względach estetycznych. Niebanalne kroje zachwycą nawet najbardziej wymagającą kobietę.