Darmowa dostawa

przy zakupach za min. 400 zł

Zwrot zamówienia

w czasie 14 dni od zakupu

Bezpieczne płatności

przy pomocy PayNow

Szybka obsługa

Dobry kontakt przez social media

Wygodne spodnie medyczne damskie

Szpital lub przychodnia to wymagające miejsce pracy. Spodnie dla pielęgniarek i innych pracownic medycznych muszą zapewniać swobodę ruchów podczas wykonywania codziennych czynności służbowych. Powinny być odpowiednio dopasowane do wzrostu i sylwetki. Nie mogą być zbyt obcisłe, by nie spowodować otarć skóry podczas wielogodzinnych dyżurów.

Spodnie dla pielęgniarek i nie tylko

W naszym sklepie internetowym znajdziesz profesjonalną odzież roboczą dla pracownic ochrony zdrowia. Odzież Medesign spełnia wszystkie wymagania BHP i zapewnia wygodę noszenia oraz komfort cieplny.

Spodnie medyczne damskie w Medesign wyposażone są w wygodnie rozmieszczone kieszenie, dzięki którym nie musisz martwić się w trakcie pracy o przedmioty osobiste takie jak klucze, telefon czy portfel.

Robocza odzież medyczna wymaga częstego prania. Nasze spodnie uszyte są z materiału, z którego łatwo spierają się plamy, przy schnięciu spodnie nie gniotą się, są także łatwe w prasowaniu, dzięki czemu oszczędzasz cenny czas i prezentujesz się schludnie.

Kolorowe damskie spodnie medyczne

Nie zapomnieliśmy również o estetyce. Uniform medyczny w dzisiejszych czasach nie musi już kojarzyć się z bielą i nudą. Kupisz u nas damskie spodnie medyczne w modnych kolorach, dzięki czemu będziesz czuć się nie tylko swobodnie, ale też elegancko. Schludna odzież medyczna w atrakcyjnych barwach pomoże Ci budować profesjonalny wizerunek w oczach pacjentów. Zadbaliśmy także o dostępność różnych rozmiarów – znajdziesz u nas spodnie na każdą sylwetkę!

Spodnie wyposażone są w wygodnie rozmieszczone kieszenie, dzięki którym nie musisz martwić się w trakcie pracy o przedmioty osobiste takie jak klucze, telefon czy portfel.