Darmowa dostawa

przy zakupach za min. 400 zł

Zwrot zamówienia

w czasie 14 dni od zakupu

Bezpieczne płatności

przy pomocy PayNow

Szybka obsługa

przez social media

CZYM KIEROWAĆ SIĘ PRZY WYBORZE STROJU DLA MASAŻYSTY?

Najlepiej wybrać uniform medyczny, który będzie budował odpowiedni wizerunek masażysty, a dodatkowo był wygodnym, przewiewnym strojem podczas wykonywanej pracy. Dodatkowo odzież medyczna zwiększa komfort pacjenta, dla którego jest wyznacznikiem czystości i ograniczonego transferu drobnoustrojów, bakterii i wirusów. Dobrze prezentujące się mundurki pomagają budować profesjonalny wizerunek.

GŁÓWNE CECHY STROJU MASAŻYSTY

Główną cechą, jaka powinna wyróżniać jego strój, jest wygoda noszenia. Podstawa to oczywiście dobrze dobrany rozmiar: bluza medyczna czy spodnie nie powinny być ani za duże, ani za małe. Nowoczesny strój medyczny z elastycznych tkanin jest bardzo lekki, miękki i przyjemny w dotyku. Doskonale dopasowuje się do sylwetki i pracuje wraz z nią – kiedy trzeba rozciąga się, a po wykonanym ruchu wraca do pierwotnego kształtu. Ma również doskonałe właściwości w kwestii odprowadzania wilgoci i pozwala skórze oddychać. To bardzo ważne przy wykonywaniu pracy fizycznej, a masaże sportowe i lecznicze wymagają od Ciebie niemałego wysiłku fizycznego.

MATERIAŁ

Materiały, z których wykonany jest strój dla masażysty, powinien być odporny na działanie wysokich temperatur podczas prania. Odpowiednia dezynfekcja odzieży zapewni ochronę nie tylko masażysty, ale również jego pacjenta lub klienta.

WYGODA I SWOBODA PODCZAS WYKONYWANEGO MASAŻU

Jak wiadomo masażysta wykonuje pracę fizyczną. Jest on w ciągłym ruchu, dlatego też ubiór nie może krępować jego ruchów. Najlepszym materiałem do produkcji odzieży dla masażysty jest elanobawełna. To połączenie bawełny z elastycznym materiałem (np. poliester), które gwarantuje rozciągliwość materiału oraz jego dopasowanie się do ciała. Dodatkowo elanobawełna gwarantuje świetne odprowadzanie wilgoci, dzięki czemu zachowany jest komfort cieplny organizmu masażysty.

Pod względem elastyczności i wygody noszenia odzież Medesign przypomina odzież sportową: świetnie dopasowuje się do ciała, pozostawiając noszącemu pełną swobodę ruchów.

Najlepszy wybór to fason, który nie jest ani zbytnio dopasowany, ani za luźny. Strój powinien przylegać do ciała, ale go nie krępować, aby nie ograniczać mobilności, szczególnie w obrębie ramion – w końcu masażyści pracują głównie rękami.

NOWOCZESNY STYL I DESIGN

Ważna cecha odzieży medycznej to także jej styl i design. Dla lekarza, pielęgniarki czy fizjoterapeuty mundurek jest wizytówką – kojarzy się z profesjonalizmem i pomaga wzbudzać zaufanie wśród pacjentów. Również w przypadku masażystów, strój staje się elementem identyfikacji wizualnej

WYGODNE KOMPLETY DLA MASAŻYSTY

Gdy już wiemy, na co zwracać uwagę przy wyborze odzieży dla masażysty, można przejść do zakupu stroju. Zdecydowanie najchętniej wybieranym zestawem ubrań — zarówno przez panie, jak i panów — jest komplet: bluza + spodnie. Takie zestawienie sprawdzi się o każdej porze roku.

SKOMPLETUJ STRÓJ DLA MASAŻYSTY Z MEDESIGN

Dobrym wyborem będzie na przykład zestaw bluza medyczna + spodnie. Oferowane kolekcje wyróżniają się unikalnym wzornictwem i profesjonalnym wykonaniem. Nic tutaj nie jest przypadkowe, a każdy strój jest dopracowany w najdrobniejszym szczególe. Dostępnych różnych kolorów ułatwia wybór odpowiedniego mundurka. Skompletuj swój służbowy uniform i przekonaj się, jak dużą wygodę może zapewnić odzież medyczna!

Zapisz się na listę oczekujących Poinformujemy Cię od razu, gdy produkt będzie dostępny!