Darmowa dostawa

przy zakupach za min. 400 zł

Zwrot zamówienia

w czasie 14 dni od zakupu

Bezpieczne płatności

przy pomocy PayNow

Szybka obsługa

przez social media

ODZIEŻ DLA PERSONELU APTEKI

Zawód farmaceuty to profesja bardzo wymagająca. W pracy trzeba wykazać się dokładnością, dobrą pamięcią i umiejętnością samoorganizacji. Dodatkowo bezpośredni kontakt z klientami wymaga wyróżnienia się uprzejmością, komunikatywnością, empatią. Ważne jest też, by dobrze się prezentować. A podstawą jest odpowiedni strój. Wizerunek farmaceuty w Polsce, a uznany międzynarodowy dress code  Wizerunek jest absolutnie niezbędny do zbudowania autorytetu. Już wiele lat temu udowodniono, że społeczeństwo oczekuje fachowego zachowania i ubioru ze strony pracowników służby zdrowia.

FARTUCH MEDYCZNY DLA FARMACEUTY

Przede wszystkim każdy farmaceuta powinien nabyć  fartuch apteczny, gdyż kojarzy się z profesjonalizmem i wzbudza zaufanie. Wybór jest bardzo duży, co pozwala dobrać go do swoich upodobań. Fartuchy medyczne mogą się różnić długością, krojem, detalami. Fartuch farmaceutyczny prezentuje się niezwykle schludnie, jest symbolem higieny. Ważne, by był zawsze czysty i wyprasowany. Alternatywą dla pań może być jeszcze scrubs medyczny. Wśród modeli są te z długim lub z krótkim rękawem, fartuchy krótkie czy fartuchy do kolan.

PROFESJONALNY WIZERUNEK

W branży medycznej również jest niezwykle istotne pierwsze wrażenie .Odpowiedni ubiór w połączeniu z mową ciała decyduje o nastawieniu do danej osoby. Właśnie dlatego warto zadbać o to, by wyróżnić się swoim wyglądem. Dobrym sposobem na to jest zamówienie nadruku lub haftu na odzieży medycznej. Taka personalizacja ubioru z pewnością spotka się z przychylnym nastawieniem klientów apteki.

DODATKI UBRAŃ DO FARTUCHÓW MEDYCZNYCH

Fartuch medyczny w zawodzie farmaceuty to podstawa. Dobrze dobrany zapewni swobodę ruchów, wygodę, ale także profesjonalny wygląd.  Warto też pamiętać , że dużą popularnością zaczęły się cieszyć scruby medyczne, które przełamują schematy białych fartuchów. Duży wybór bluz i spodni medycznych można znaleźć w naszym sklepie internetowym. Firma przygotowała serię scrubsów, które są doskonale przygotowane do warunków panujących podczas pracy w placówkach medycznych. Dostępna odzież medyczna jest wygodna, oddychająca, szybko schnie i dobrze się prasuje.

Zapisz się na listę oczekujących Poinformujemy Cię od razu, gdy produkt będzie dostępny!