Darmowa dostawa

przy zakupach za min. 400 zł

Zwrot zamówienia

w czasie 14 dni od zakupu

Bezpieczne płatności

przy pomocy PayNow

Szybka obsługa

przez social media

Wizyta u lekarza zazwyczaj kojarzy nam się z chorobą i nieprzyjemnymi badaniami. Jeśli jednak atmosfera w  gabinecie lekarskim jest przyjazna i pozytywna, wnętrze estetyczne, a personel medyczny  uśmiechnięty i dobrze się prezentujący, nastawienie pacjenta natychmiast się zmienia.  Przyjemne otoczenie uspokaja chorych, znacznie obniżając poziom ich stresu.

Obawy przed szpitalem i służbą zdrowia w dużej mierze związany jest z chłodną i bezosobową  atmosferą panującą w wielu placówkach medycznych. Zimne kolory, twarde, niewygodne  krzesła, mocne światło, wnętrza pozbawione choć małej dozy przytulności, a do tego  specyficzny szpitalny zapach sprawiają, że już na progu pacjent czuje nieprzyjemne napięcie.  Całe szczęście widać dużą poprawę dużo placówek prywatnych ociepla klimaty panujące w poczekalni czy gabinecie lekarskim.

Podczas czekania na wizytę dobrze sprawdza się uspokajając muzyka i przyjazna atmosfera ze strony personelu.

Odpowiednia aranżacja wnętrza pozwala oddziaływać  na poczucie bezpieczeństwa, spokoju i odprężenia. Podczas przebywania w obiektach służby  zdrowia pacjenci oraz ich bliscy zwykle martwią się, cierpią, są zdenerwowani, a nawet  smutni. Kojące kolory, żywe rośliny, piękne obrazy lub fotografie na ścianach,  przyjemna woń olejków unosząca się w powietrzu i wygodne krzesła czy fotele to elementy  wystroju, których potrzebuje każdy pacjent

Dobrze prezentujący się gabinet lekarski musi być, rzecz jasna, urządzony według odpowiednich  wytycznych dotyczących między innymi odpowiedniej powierzchni gabinetu, doboru  podstawowych elementów wyposażenia, farb czy posadzki. Każdy element wnętrza powinien  być łatwy w utrzymaniu czystości i minimalizować ryzyko przenoszenia drobnoustrojów.  

DOBRZE PREZENTUJĄCY SIĘ PERSONEL TO WAŻNY ASPEKT POZYTYWNEGO WIZERUNKU.

Warto pamiętać, że to ludzie tworzą dane miejsce i nawet ładny i zadbany gabinet bez dobrze wyszkolonego i empatycznego personelu nie odniesie sukcesu. Taki wizerunek powinien być profesjonalny, schludny oraz posiadający czysty i dobrze wyglądający strój medyczny.  Każdy medyk może indywidualnie dopasować uniform do własnych preferencji i  potrzeb. Znakomicie zaprojektowane wysokiej jakości ubrania medyczne zapewniają nie  tylko maksymalny komfort podczas pracy, ale także znakomity wygląd, podkreślający  profesjonalizm i kompetencje, a to właśnie tego oczekują pacjenci. Rozmaite wzory i kolory  tkanin przełamują stereotypy i łagodzą syndrom białego fartucha. Trwałe, łatwe w utrzymaniu  tkaniny pozwalają na utrzymanie najwyższych standardów czystości w gabinecie. Warto pamiętać, że w nowoczesnym gabinecie medycznym, personel powinien mieć schludny strój, a przede wszystkim wygodny i dobrany odpowiednio do sylwetki . Świetnie sprawdzają się uniformy medyczne i bluzy medyczne z naszej oferty. Jest różnorodna i kolorowa.

Życzliwy, świetnie prezentujący się personel, starannie i nowocześnie urządzony gabinet w  połączeniu z kompetencją, doświadczeniem i empatią lekarza mogą spowodować, że pacjent nie będzie czuł strachu przed kolejną wizytą u lekarza. Warto zmienić wizerunek gabinetu medycznego i zadbać o detale, dzięki którym pacjent poczuje się zaopiekowany.

Zapisz się na listę oczekujących Poinformujemy Cię od razu, gdy produkt będzie dostępny!