Darmowa dostawa

przy zakupach za min. 400 zł

Zwrot zamówienia

w czasie 14 dni od zakupu

Bezpieczne płatności

przy pomocy PayNow

Szybka obsługa

przez social media

Odzież medyczna to nie tylko kwestia bezpieczeństwa i higieny, ale także komfortu i stylu. W 2024 roku w modzie medycznej nacisk będzie kładziony na:

Funkcjonalność: Odzież medyczna powinna być praktyczna i łatwa w noszeniu. Powinna zapewniać swobodę ruchów.

Komfort: Odzież medyczna powinna być wygodna w noszeniu przez cały dzień. Powinna być wykonana z miękkich, oddychających materiałów.

Styl: Odzież medyczna powinna być estetyczna i pasować do indywidualnego stylu pracownika.

Odzież medyczna z nadrukami: Odzież medyczna z nadrukami to kolejny trend, który będzie popularny w 2024 roku. Nadruki mogą być zabawne, motywujące lub edukacyjne.

Kolorowe scrubsy

Śledząc trendy w odzieży medycznej, warto zwrócić uwagę także na kolory. Te najpopularniejsze to odcienie niebieskiego, zieleni i brązu, które nie tylko dodają elegancji, ale również sprzyjają skupieniu.

Podążanie za trendami w modzie medycznej to nie tylko wyraz chęci podkreślenia własnej osobowości i gustu, ale także świadomego podejścia do komfortu i funkcjonalności.

Unikalne wzornictwo odzieży medycznej

W Medesign oferujemy wysokiej jakości odzież dla przedstawicieli personelu medycznego. Dostępna odzież medyczna jest wygodna, oddychająca, szybko schnie i dobrze się prasuje. Oferowane kolekcje wyróżniają się unikalnym wzornictwem i profesjonalnym wykonaniem. Nic tutaj nie jest przypadkowe, a każdy strój jest dopracowany w najdrobniejszym szczególe.

Idealnym rozwiązaniem są bluzy posiadające podwójne kieszenie (wewnętrzne), które są dedykowane na: smartfon, długopis oraz klucze, co zapobiega przemieszczaniu się przedmiotów. Natomiast spodnie posiadają dwie przednie oraz dwie tylne kieszenie, a także kieszeń boczną.

Rozwijamy się dla naszych klientów, chcemy poszerzać naszą kolekcję odzieży medycznej, o kolejne modne i wygodne wzory.
Fartuchy, bluzy, spodnie, spódnice, getry, dają możliwość różnych wariantów kompletowania ubrania do pracy. Dzięki temu możesz znaleźć swój własny styl.

Śmiało szalej z różnymi odcieniami! 

Komfort i wygoda scrubsów Medesign

W Medesign troszczymy się o jakość tkaniny, z których uszyte są nasze produkty. Stawiamy na oddychające, nieprześwitujące i miękkie, a zarazem wytrzymałe i odporne na uszkodzenia.
Każdy z naszych zestawów zapewni Ci maksymalny komfort noszenia!

Zapisz się na listę oczekujących Poinformujemy Cię od razu, gdy produkt będzie dostępny!